5 Temmuz 2012 Perşembe

alışverişim: nerden mi? rossman, watsons ve sephora

merhabalar,

uzun zamandır kozmetik alışverişi yapmıyordum. şunu anladım ki biz bayanlar çok gereksiz şeyler alıyoruz :D sıkıntıımız olduğunda kendimizi mağzalara atıyoruz :D

kendimi yaklaşık 2 aydır tutuyordum. dayanamadım yine alışveriş yaptım.

İlk alışverişim rossmandan :)

bu alışverişin sebebi bu yazımda belirttiğim sıkıntıdan :D

rossmanda nivea'nın bu duş jeli ikilisinde indirim vardı. bu serinin küçük boyu 7 tl iken bu ikili seri 750 ml duş jeli 10 tlydi. bence çok uygun. yaz aylarında bu kadar duş alınca çook işe yarayacak bunlar çook :)sonraki alışverişim watsonsdan

bu pamuk hakkında konuşmayacağım herkes bir pamuk hakkında çok konuşuyor zaten youtubeda :D
bu burun bandını almamın sebebide öbür serisininkini sevmemiş olmam. daha denemedim. deneyince isterseniz bir post hazırlarım. 5,99 tl fiyatı var. bakalım işe yarayacak mı?


bu göz kremini nerde okudum hatırlamıyorum ama kullanan blogger arkadaşım çok memnundu. ben de göz altımdan şikayetçi olduğum için denemeye karar verdim. tanesi 3.99 ve ikinci ürüne 50% indirim vardı. her biri 10 ml. yaklaşık bir göz kremi kadar. bu ürünün böyle bir kabının olmasının nedeni yolculuk için olması imiş. ayrıca gözünüzün altına ve kapağına sürüp 10 dk bekleterek yoğun bir uygulamada yapabilirmişsiniz.
bence harika :D

sonraki alışverişim ise sephoradan:
sephora indiriminden bi ben bişi bulamadım herhalde  bu çanta parfümü ile body butterı aldım. ikisinde kokuları süper. parfüm 5 tl diğeri ise 12,45.
bu ürünlerden istediklerinizi yorumlayacağım. yorumlarınızı bekliyoruuum:)

öbür blogumada beklerim http://sheisamasterstudent.blogspot.com/Hiç yorum yok:

Yorum Gönder